Het belang van 24/7 optimale service en support
Blog

Het belang van 24/7 optimale service en support

Rogier-van-Benthem Rogier van Benthem

op 27 mei 2020

Digitalisering van verschillende processen binnen een beveiligingsbedrijf kan intern een ingrijpend proces zijn. Een support telefoonnummer dat niet bereikbaar is of een onaangekondigde update waardoor je systeem uitvalt is dan alles behalve wenselijk. In deze blog vertelt Rogier van Benthem, Service Manager bij Sigmax, hoe zijn team optimale service nastreeft voor SequriX gebruikers.

Altijd bereikbaar

‘Voor SequriX gebruikers hebben wij een skilled Servicedesk die 24/7 bereikbaar is per e-mail of via de selfserviceportal. De Servicedesk is tijdens kantooruren fysiek aanwezig en buiten deze tijden geldt een consignatiedienst. Tijdens deze dienst kunnen klanten bij storing ook contact opnemen. Hierdoor zijn wij altijd bereikbaar voor gebruikers van de SequriX software.’

Juiste middelen

‘De Servicedesk maakt gebruik van TOPdesk; een servicemanagementoplossing om alle vragen van klanten te registreren, te borgen en af te handelen. Ook de software engineers van SequriX maken hier gebruik van, waardoor juiste afstemming over de afhandeling van tickets plaatsvindt. Wanneer een klant een vraag stelt, gaan wij hier zo snel mogelijk mee aan de slag! Soms kan het direct worden opgelost, maar wanneer dit niet het geval is stellen we belangrijke vervolgvragen om meer informatie te verzamelen om tot de oplossing te komen.’

Updates en releasenotes

‘Voor beveiligingsbedrijven is het belangrijk om te weten wanneer updates uitgevoerd gaan worden. Door de nauwe samenwerking tussen de software engineers en de Servicedesk, zijn wij tijdig op de hoogte van elke wijziging in de software die plaatsvindt. Hierdoor kan ons team releasenotes delen en indien nodig de handleiding aanpassen in het serviceportal.’

Samenwerking

‘Dankzij training van het engineering team heeft ons team goede kennis over de applicatie. Gelukkig staan de software engineers van SequriX altijd klaar om bij te springen wanneer hun kennis over de software nodig is. De lijntjes zijn kort, wat resulteert in een klant die snel antwoord krijgt op de gestelde vraag! Zo werken wij dagelijks aan ons doel: een tevreden klant die prettig contact heeft met de Servicedesk.’

Rogier-van-Benthem

Rogier van Benthem

Service Manager bij Sigmax

Meer blogs van Rogier